Hepsiburada.com Mağdur Etti!

Özlem D. |

29.06.2014'te siteden bir ürün almak gafletinde bulundum. Kargoya 06.07.2014 tarihinde verileceği söylendi. Arada tam 1 hafta var ancak 11.07.2014 tarihinde verildi ve ben de tatilde olduğum için adres değiştirmek istedim. tam üç gündür adres değiştirebilmek için internet ve telefon başındayım. tatilimi zehir ettiler. Zahmet edip bir türlü adres değiştirmediler. Kargo ilk adrese gittikten sonra adres değiştirebilirlermiş, bu siteden verilen cevap. Kargo firması ise adres değişikliğini baştan yapabileceklerini söylüyor. Basit bir adres değişikliği için defalarca e-mail attım defalarca telefon ettim, bir kez olsun sorun çözmeye yönelik bir cevapla dönmediler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özlem D.
  21 Temmuz
  11:19

  satın aldığım en kötü hizmetti. sitenin üyeliğmi iptal etmesini isteyeceğim.

 • Özlem D.
  13 Temmuz
  09:11

  5 gün boyunca bir kargoyu takip etmek zorunda bırakıldığım için şikayetçiyim zaten...

 • 12 Temmuz
  15:54

  Sayın Özlem D,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde QRI-296-95416 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri