27 Kasım 2015

Hepsiburada.com Mağdur Etti.

2 Ay önce bu siteden portmanto sipariş ettim. Ürünün 2 koli olması gerekirken tek koli halinde geldi. Direk siteyi arayıp müşteri hizmetlerine bilgi verdim. Tam 2 aydır ürünü yollamadılar, her aradığımda ilgileniyoruz size dönüş yapacağız gibi bahanelerle üretip iki ay geçirdiler ve sonunda iade etmek istediğimde de 14 gün geçtiği için iade kabul etmiyoruz dediler. Tek dünyanın akıllısı siz misiniz sanıyorsunuz? Benim kaybım 175 lira, elimde konuşma kayıtları var. Youtube.com ve diğer video sitelerine bütün kayıtları Hepsiburada.com yanıltması diye koyacağım. Bütün forum sitelerine yazacağım. Tüketici haklarına şikayet edip sizi dava edeceğim. Kurtulduk sanmayın.

Onur 53 Okunma

Cevaplar

  • Onur28 Temmuz 2016

    Sorunum çözülmedi ve ürünün gelen kolisini çöpe atmak yoluyla yok ettim bir daha da asla Hepsiburada.com dan alışveriş yapmam. Firmalar güçlendikçe kendilerini dev aynasında görmeye başlıyor ama unutulmamalı ki tek bir müşteri ile bu işe başladınız ve son müşteriniz de olacak. Bu yaptığınız tavırlar süreci hızlandırıyor. Hakkımı helal etmiyorum size ve çalışanlarınıza. 300 liramı heba ettiniz.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi27 Kasım 2015

    Sayın Onur E. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde QHQ-524-50267 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

  • Onur26 Kasım 2015

    10 yıldır internetten alışveriş yapıyorum, bazı kendini akıllı sanan şahsiyetler de bu tarz girişimlerde bulundu tecrübeyle sabittir yanınıza kalmaz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön