Hepsiburada.com Mağdur Etti.

Çağatay G. |

Hepsiburada.com denen siteden aldığım htc marka telefon geldikten 1 hafta sonra kendiliğinden kapandı.Geri gönderdim serviste 20 gün durduktan sonra geldi.2 gün kullandım yine kapandı.Servise gitti geldi bu sefer 5 gün kullandım yine kapandı.Hala bana arıza formu doldurtuyorlar,geride almıyorlar. ne imiş 14 günü geçmiş.ben telefonu alalı iki ay oldu ama bende 14 gün kalmadı ki hep serviste.3 seferde aynı arızayı veren ve ayıplı mal olduğu belli bu ürünü hala bana yazılım yükleyip gönderiyorlar.müşteri hizmetleri de gayet ilgisiz.Bana bana istersem tüketici hakem heyetine başvurabileceğim aklını bile verdiler bu mu sizin çözümünüz.

Etiketler :

Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ağustos
  14:12

  Sayın Çağatay G,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde JSU-494-21707 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri