Hepsiburada.com Mağdur Ediyor.

Ayça K. |

Dalga mı geçiyorsunuz? İnternet sitenize koyduğunuz ürünün fotoğrafında büyük harflerle "hediye" yazan bir ürünü nasıl olur da içeriğinde yoktur gönderemiyoruz diyerek geçiştirip konuyu kapatmaya çalışıyorsunuz. Ben o ürünü o fiyata zaten yanında aparatı var diye almışım.
Tedarikçi firma ile direk olarak iletişime geçip ben sorunu çözebiliyorken sitenizden böyle saçma bir yanıt gelmesi çok ilginç. Tedarikçi beni mağdur etmemek için yardımcı oluyor ama Hepsiburada uğraştırıp uğraştırıp sonra maalesef gönderemeyiz deyip, sus payı olarak da hesabıma 15 TL (7 gün içerisinde kullanmak koşuluyla) tanımlayarak haksızlığın limitlerini zorluyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Mart
  12:31

  Sayın Ayça K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde TAX-128-46728 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri