13 Ağustos 2015

Hepsiburada.com Lg Nexus 4-Beyaz ve Servisin Sorumsuzluğu!

12.12.2013 tarihinde Hepsiburada.com'dan LG Nexus 4 satın aldım. Dokunmatik ekranı bozulunca 5.6.2015, tarihinde firmaya gönderdim. Onlar da teknik servis raporu olarak "Teknik servisimizde bulunan 3575410508***** IMEI numaralı cihazda yapılan incelemelerde üst bölümden almış olduğu darbeden kaynaklı ekran dokunmatiği zarar gördüğü tespit edilmiştir. Kullanıcı hatası olduğundan dolayı garanti kapsamı dışında değerlendirilerek ekran değişimi için 299 TL ücret teklifi bulundu." Cevabını verdiler.

299 TL EVO Bilgi Teknolojileri San. Tic adına vermiş oldukları IBAN no.ya yatırıp dekontu gönderdim. Şimdi de şaka gibi 13/08/2015 tarihinde arıza talebiniz reddedildi bilgilendirmesini yaptılar!

İdris 48 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi17 Ağustos 2015

    Sayın İdris A. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan HMR-641-87262 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

  • İdris13 Ağustos 2015

    Hepsiburada.com'un faal ve memnun müşteris iolarak ve üzülerek belirteyim ki yukarıdaki bilgilendirme tüm şikayetçilere göndermiş olduğunuz sadece isim ve numaraların farklı olduğu belki de otomatik metin. Ayrıca Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebildiğim tek bilgilendirme işleminiz devam ediyor ve talebiniz reddedildi.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi13 Ağustos 2015

    Sayın İdris A. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde HMR-641-87262 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön