Hepsiburada.com LG G4 Çift Hatlı Cep Telefonu İadesi.

Salih Y. |

Hepsiburada LG G4 çift hatlı cep telefonu almadan önce ürünü teyit ederek aldım, tek hatlı çıktığından aynı dakika kutuyu kapatarak iade ettim çalıştırmadan formlarına iade kabul edilmedi yazmışlar, neden edilmediğine cevap alamamanın dışında iki gün içerisinde iadesini yapması gerekirken bir haftadan fazla oyaladılar, bizleri her aradığımızda sistem arızalı hızlandırılmış takip bunun gibi mazeretler söylenerek oyaladılar bizleri.

Şikayet yazdık sayfalarında yayımlanmadı, tarafıma dönüş yaparak bir özür dahi dilemedi kuruluş kesinlikle muhatap bulamadığınız bir yer çağrı merkezinde kalıplaşmış kelimelerle oyalamanın dışında mail ortamında aynı şekilde copy pas, hizmet kalitesi sıfır gecikmelide olsa hakkım olan iade yapıldı. E-Ticaret ortamında ilk kez sorun yaşadım ve gördüğünüz ürünün alınması, garantisinde arkasında duran firmalardan alışveriş yapılmasını öneririm..

Etiketler :

Yanlış- Farklı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Salih Y.
  09 Haziran
  16:00

  Merhaba.
  Daha önce de belirtiğim gibi firma şikayetimi okuma tenezulünde dahi bulunmuyor kalıplaşmış kelimeleri yapıştırıp müşterilerini kaileye alınmayarak mağdur durumda bırakılmasıdır şikayetimiz kulanıcıların daha dikkatli olması ve firmanın özür dilemesidir tarafımıza ki problemimiz gecikmelide olsa çözümlendi yukarıda tüm detayları belirtim zaten ısrarlı ve bilinçli kullanıcı olarak keza belirtikleri mesajlarım sayfasında halen ürün kabul edilmedi geri iade edildi yazmaktadır ben iademi aldım halbuki hiçbir şekilde ciddiye alınmıyoruz kullanıcı olarak bilginize sunarım.

  Saygılarımla...

 • 08 Haziran
  14:55

  Sayın Salih Y.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ITP-885-89013 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri