13 Mayıs 2013

Hepsiburada.com LED TV Aldım Hediye 3D Gözlüğünü Göndermedi!

24.4.2013 tarihinde bir hata ile hepsiburada.com adlı siteden 2300 tl değerinde+2 gözlük hediyeli ki hala sitede bu şekilde görünüyor, bir led tv aldım ancak hediye olan gözlükleri göndermediler göndereceklerini de sanmıyorum artık çünkü ne kadar müşteri hizmetlerini aradıysam da mesaj attıysamda sadece kopyala yapıştır ile verilebilecek cevapları tekrarlıyorlar.

İade süresini geçirdiler göndereceğiz diye. Mümkünse bu siteden alışveriş yapmamanız konusunda uyarıyorum tüm okuyanları. Burdan hepsiburada'ya son kez sesleniyorum gözlükler gönderilmez ise hiç bir masraftan kaçınmadan tüketici mahkemesinde dava açacağımı bildirmek istiyorum yeter insanları mağdur etmeniz.

Sfa 121 Okunma

Cevaplar

  • Sfa14 Mayıs 2013

    sorunumu çözdüm sonunda 15 gündür sadece geçiştirildim açıkcası ancak yasal yollara başvurdum resmen hukuki ihtar çektim ve çektiğim gün sorunum çözüldü. bu siteyede ayrıca teşekkür ederim sorunu olan arkadaşlara da hukuksal tüm çabaları göstermelerini korkmamalarını tavsiye ederim.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sayın Sefa S, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada.com Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sayın Sefa S, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılmıştır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön