24 Eylül 2013

Hepsiburada.com Kutudan Eksik Parça Çıktı!

Delta DS 2240 Multi-Fonksiyonel Twist & Stepper ürünü 10 Temmuz 2012 tarihinde Hepsiburada.com'dan sipariş ettim. İçinden parçası eksik çıktı ve ürünü bu sebepten kullanamıyorum. Defalarca bunu belirtmeme rağmen halen telafi edilmedi. Vakit geçtiği için ürünü artık iade de edemiyorum. Bu parça bana teslim edilene kadar uğraşacağım.

Şikayetime otomatik bir cevap kabul etmiyorum. Çok güzel bir söz var, laf havaya senet torbaya. Benim tek isteğim, parasını ödediğim ürünün, eksik parçasının bana ivedi olarak gönderilmesi. Başka bir talebim yok. Cevap bile istemiyorum. 2 ay geçti üzerinden.

Ömer 58 Okunma

Cevaplar

  • Ömer27 Eylül 2013

    Klasik HEPSİBURADA. Basit bir cevap yazdılar ve konuyu çözmek için HİÇBİRŞEY YAPMADILAR. Bu eksik parça bana GELECEK. Parasını ödedim ve sonuna kadar takip edeceğim.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi24 Eylül 2013

    Sayın Ömer Y, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön