05 Kasım 2015

Hepsiburada.com Kutudaki Parçalar Eksik Çıktı.

45405744 numaralı siparişimde ürünün silikon ayaklarından 3 tanesi kutudan çıkmadı ve 000055491940 bildirim numarası ile web sitesine fotoğraflarıyla birlikte ilettim. Eksik parçaları adresime kargolamaları için talepte bulundum.

Talepten 6 gün sonra talebi reddedip ürünü anlaşmalı kargo şirketiyle geri yollamamı istediklerini söylediler. Ağır bir ürünü neden tekrar kargoya kendim götürmem gerektiğini kendilerine sorabileceğim bir iletişim kanalları yok.

Üreticiyle iletişime geçip 5 gram ve 5 lira dahi etmeyecek 3 parça silikon için ürünü ben evden alıp kargo firmasına kadar nasıl ve neden götüreceğim ile ilgili mantıklı bir açıklama bulamıyorum.

Belirttiğim parçaların teminini talep ediyorum.

Hüseyin 44 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin22 Kasım 2015

    Ürünü iade etmem için ısrar etmelerine karşın ürünün orijinal kutusunu attığım için iade de gerçekleştiremedim istediğim konuda yardımcı olmadıkları gibi aynı konuda birbirinden habersiz olarak arayıp rahatsız etme zahmetinde bulunan 5-6 temsilciyle konuştum ki bir kısmı sistemdeki mesajlarıma dahi erişemiyordu. Ürün satışı ve kargodaki hızı ile bu kadar takdir edilen bir firma olarak satış sonrası hizmette benim açımdan sınıfta kalmıştır. Kutudan çıkması gereken ama çıkmayan parçaları temin edip göndermek yerine geri iade etmemi sağlayacak kolay iade sistemini kurdukları için firmaya buradan ayrıca teşekkür ediyorum.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi05 Kasım 2015

    Sayın Hüseyin Ç. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WZU-881-53598 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön