Hepsiburada.com Kutu İçeriği Eksik.

İbrahim H. |

Hepsiburada.com'dan 20.09.2016 tarihinde "Bosch Psr 14,4 Li-2 Çift Akülü Vidalama + 241 Parça Set Toolbox" siparişi verdim. Kargo geldi ve açtım sadece içinden şarjlı tornavida çıktı, diğer 241 parça aparat çıkmadı. Kargocu tutanak tuttu. Ben bunu 4 defa müşteri hizmetlerine sözlü 4 defa da yazılı olarak beyan etmeme rağmen ve elimde kargo tutanağı olmasına rağmen herhangi bir sonuç alamadım. Gelen cihaz işime çok lazım olması sebebiyle aciliyetli olması gerektiğini belirttim, ama yine de bir sonuç alamadım. Mağdur oldum.

Etiketler :

Eksik Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim H.
  18 Ekim
  09:37

  Kargo tespit tutanaığım oldu halde çamura yatan firmaya teşekkür ediyorum. Kutudan çıkması gereken eksik parçalar onlara lazım demek ki göndermediklerine göre. Lanet olsun

 • İbrahim H.
  13 Ekim
  09:03

  Sayın Hepsiburada. Com
  Benim talebimin sayfanızdaki müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı olmasının bana ne faydası var. Ben bana eksik gönderdiğiniz cihazı kullanamadıktan sonra. Kaç defa aradım sizi ilk talebimi ret ile sonuçlandırdınız. Halbuki ben size kargo tutanağınıda gönderdim. Bu nasıl bir inceleme. İkinci talebim beklediği halde bana sonuçlandırıldı diye mesaj geliyor arıyorum müşteri hizmetlerini size eksik parçaları gonderiyoruz diyor arkadaş. Sonuç hiçbir şey. Beni sallayıp duruyorsunuz. Bu size hiç yakışmadı. Benim mağduriyetimi giderin lütfen. Yeter artık.

 • 13 Ekim
  08:46

  Sayın İbrahim H.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde HSQ-454-25644 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri