05 Nisan 2013

Hepsiburada.com Kusurlu ve Aksesuarları Çıkarılmış Ürün Gönderdiler!

Ben 05.03.2013 tarihinde hepsiburada.com'dan bir ürün sipariş ettim. Ürünün güvenlik bandının daha önceden açılmış olduğunu ve firma tarafından içindeki aksesuarın da çıkarılmış olduğunu gördüm. Bende siteden form doldurarak durumu ayrıntılı şekilde yazdım ve yeni ürün talep ettiğimi söyledim.

09.03.2013 tarihinde kargoyla hepsiburada.com a gönderdim, firma onarım için servise gönderdi. Ürün servisten 1 hafta sonra döndü ve ''çalışıyor'' diye aynı ürün geri geldi. Ürünün arızalı olmadığını belirtmiştim. Ben de telefon açtım durumu belirttim bana tekrar form doldurmamı söylediler ürün tekrar 20.03 'te servise gitti 1 hafta kaldı aynısı geri geldi ürünün yenisini talep ediyorum ayrıca ürün kusurlu.

Ali 24 Okunma

Cevaplar

 • Ali 22 Nisan 2013

  05.nisanda da aynı şey oldu size gönderdim ama sorun çözülmedi ürün çalışıyor diye geri gönderdiniz kimsenin birbirinden haberi yok talebi okumuyorlar herhalde sürekli kargoyla uğraşmaktan bıktım.Ürünü 3 seferdir gönderdim geri geldi bir daha da bu siteden alışveriş yapmam hizmet ürünü satana kadar.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi21 Nisan 2013

  Sayın Ali Fırat K, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Ali 20 Nisan 2013

  internet üzerinden telefonla onlarca kez sorunu bildirdim sürekli geçiştirme cevaplarla oyaladılar ve sonuç gene aynı çözüm yok sürekli kargoya gidip ürünü vermekten ben yoruldum.

 • Ali 09 Nisan 2013

  ürün servise arızalı diye tekrar gönderildi ürün arızalı değil aynı ürünü tekrar gönderecekler herhalde buradaki yazan çözüm uygulanmıyor.

 • Ali 08 Nisan 2013

  Ürün tekrar servise gönderildi yine aynı ürünü göndermeyin.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi05 Nisan 2013

  Sayın Ali Fırat K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Hepsiburada.com Temsilcisi05 Nisan 2013

  Sayın Ali Fırat K, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön