Hepsiburada.com Kusurlu Ürün Gönderdi!

Osman Ş. |

09.09.2014 tarihinde elime geçen 89634816 sipariş numaralı vestiyerin bir parçası kargodan kırık olarak çıkmıştır. Aynı gün Hepsiburada.com müşteri hizmetlerine fotoğraflar ile detaylı bilgi verilmiştir ve kusurlu parçanın 1-2 gün içerisinde yeniden gönderileceği tarafıma söylenmiştir. Ancak üzerine 20 gün geçmesine rağmen defalarca telefon edip olumlu dönüş aldığım halde kusurlu olan parça hala gönderilmemiştir.Ne zaman gönderileceğini çok merak ediyorum diğer parçalar evin içinde bir köşede kırıldıktan sonra mı?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman Ş.
  29 Eylül
  17:30

  Sizin bahsettiğiniz sayfada parçayı hafta sonuna dek göndereceğinizi belirtmişsiniz. Onun üzerine 12 gün geçmiş. Ben ürünü sipariş edeli 27 gün oldu.

 • 29 Eylül
  14:10

  Sayın Osman Ş,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde QMC-255-69781 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri