Savcı İ. Teşekkür Mesajı

27.05.2014 Tarihinde ücret iademi gerçekleştirdiler.
Teşekkür ederim.

Hepsiburada.com Kusurlu Ürün Gönderdi.

Savcı İ. |

Hepsiburada.comdan 07.05.14 tarihinde Alpino marka 5 kapılı gardırop satın aldım. Gardırop 4 paket halinde ve iyi korunaklı ve ambalajlıydı. Teslim aldıktan kısa bir süre sonra paketleri açmaya başladım. Paketleri açtıkça gardırop malzemelerinin yüzeylerinde çatlaklıklar vardı. Bir tanedir diye önemsemedim.

Fakat paketleri açtıkça hemen hemen her parça olmasa da çoğunda bu çatlaklıklar vardı. Siteye hemen geri gönderim başvurusunda bulundum. Ürünü beğenmediğimi ürün üzerinde çatlaklıklar olduğunu ve ücretin iadesini istedim. Fakat bugun(24.05.14) öğrendim ki ürünü teknik servise göndermişler. Ürünü almak istemediğimi ve ücretin aiadesini her defasında söylememe rağmen beni yanılttılar. Hakkımı arayacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Savcı İ.
  28 Mayıs
  13:27

  27.05.2014 Tarihinde ücret iademi gerçekleştirdiler.
  Teşekkür ederim.

 • Savcı İ.
  26 Mayıs
  11:26

  kopyala yapıştır.herkese aynı cevap.

 • 26 Mayıs
  11:13

  Sayın Savcı İ,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde AKH-759-27166 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri