19 Mart 2014

Hepsiburada.com Kusurlu Ürün Gönderdi.

Hepsiburada.com sitesinden "GRIPGO Cep Telefonu ve Navigasyon Cihazı Tutucu" ve "Calvin Klein One Edt 200 Ml Erkek Parfümü" satın aldım.

Cep telefonu tutucusunun yapışkan bölümündeki muhafaza bandı açılmıştı. Parmak izi ve pislikler var. Parfüm ise muhafazasız ve açılmış bir ambalaj ile geldi. Kutusu yıpranmıştı. Açık ambalajla gelen parfümün içinde ne olduğundan da emin olamıyorum!

Muhtemelen iade edilmiş ürünleri göndermişler diye düşünüyorum. Güven duyduğumuz Hepsiburada.com firması!

Fatih 124 Okunma

Cevaplar

  • Fatih24 Mart 2014

    hatalı ürün gelince öfkelenip ağır şikayetler yazıyoruz ama hepsiburada.com hiçbir zaman bizi üzmedi. beni mutlu eden paranın iadesini sorunsuz yapmalarından çok güvenerek alışverişe devam edebilecek olmam oldu.

  • Fatih19 Mart 2014

    Teşekkür ederim. Sanırım tedarikçi firmalardan kaynaklandı bu sorun. Daha önceki alışverişlerde güvenimizi sarsacak bir problem yaşamamıştık.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi19 Mart 2014

    Sayın Fatih U, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SOZ-552-26732 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön