Hepsiburada.com Kusurlu Ürün Gönderdi.

Fatih U. |

Hepsiburada.com sitesinden "GRIPGO Cep Telefonu ve Navigasyon Cihazı Tutucu" ve "Calvin Klein One Edt 200 Ml Erkek Parfümü" satın aldım.

Cep telefonu tutucusunun yapışkan bölümündeki muhafaza bandı açılmıştı. Parmak izi ve pislikler var. Parfüm ise muhafazasız ve açılmış bir ambalaj ile geldi. Kutusu yıpranmıştı. Açık ambalajla gelen parfümün içinde ne olduğundan da emin olamıyorum!

Muhtemelen iade edilmiş ürünleri göndermişler diye düşünüyorum. Güven duyduğumuz Hepsiburada.com firması!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih U.
  24 Mart
  16:28

  hatalı ürün gelince öfkelenip ağır şikayetler yazıyoruz ama hepsiburada.com hiçbir zaman bizi üzmedi. beni mutlu eden paranın iadesini sorunsuz yapmalarından çok güvenerek alışverişe devam edebilecek olmam oldu.

 • Fatih U.
  19 Mart
  18:26

  Teşekkür ederim. Sanırım tedarikçi firmalardan kaynaklandı bu sorun. Daha önceki alışverişlerde güvenimizi sarsacak bir problem yaşamamıştık.

 • 19 Mart
  10:07

  Sayın Fatih U,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SOZ-552-26732 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri