25 Nisan 2015

Hepsiburada.com Kusurlu Ürün!

23 Şubat'ta göndermiş olduğum şikayete kalıcı çözüm dönütü hala verilmemiştir. 4 kez garantiye gitmiş olmasına rağmen 25.07.2014 tarihinde almış olduğum General Mobile Elite Beyaz ürünüm telefon görüşmelerinde ve uygulamalarda ses düşmesi sorunuyla aylarca kullanamadım garanti de eskidi.

Sonuncu dönüşünde telefonda servis kaynaklı hasarlar mevcut olmasına rağmen bu soruna çözüm bulundu derken bu defada telefon görüşmelerinde üst hoperlöründen tamamen ses kaybolmasıyla telefon görüşmesi yapamaz oldum. Telefon en asli görevi olan iletişimi yerine getiremedikten sonra neye yarar. Tüketici haklarına geçtiğimiz ayda başvurdum. Oradan sonuç beklemekteyim.

Nurullah 123 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi25 Nisan 2015

    Sayın Nurullah D. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan ZFP-669-81011 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön