Hepsiburada.com Kullanılmış Ürün Satıyor.

Sedef T. |

Siteden S4 akıllı telefon aldım. Almadan önce müşteri hizmetlerini hem aradım hem de site üzerinden mesaj yoluyla bilgi aldım. Ürünleri kesinlikle teşhir ya da kullanılmış değilmiş. Gelen ürünün ambalajı bile yok. Normalde akıllı telefonların koruma bandı olur. Telefonu açar açmaz ısınma problemi başladı. Ürünü belki iade alabilirlermiş fakat kargo parası geri verilmemiş yapılan hizmetten dolayı. Ben böyle bir hizmet anlayışını kabul etmiyorum ve tüketici haklarına uygun bulmuyorum.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Haziran
  11:42

  Sayın Sedef T.

  ZAM-425-84378 nolu kayıt numarası üzerinden iletmiş olduğumuz şekilde, ürünüzün incelenmesi için ürünü en kısa sürede tarafımıza göndermenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

  Sil

 • Sedef T.
  07 Haziran
  11:33

  Çözüm süreci üzerine açtığınız sayfada çözüme yönelik hiç bir şey yok. Paramı iade etmek zaten sizin göreviniz ve de benim hakkımdır. Asıl olan sizin vermediğiniz bir hizmetten para almış olmanızdır. Çünkü sonuçta benim bakiyesi dolan bir kredi kartından başka elime geçen herhangi bir şey yoktur. Ürünler sizin sorumluluğunuzdadır. Ürünler direkt gönderililyor diye bir şey kabul etmiyorum. Çünkü ben ürünü direkt üretici firmadan almadım sizden aldım. Sorumluluktan kaçmak için böyle bahaneler uydurmayın.

 • 07 Haziran
  11:08

  Sayın Sedef T.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ZAM-425-84378 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri