Hepsiburada.com Kullanılmış Ürün Satılıyor!

Dilruba Ç. |

Aynı gün teslimatının yapılmasını istediğimiz ve dün ulaşan ürününüz kullanılmış ve arızalı çıktı. Az önce çağrı merkezini aradım müşteri temsilciniz kargo teslimatı yapılırken kontrol etseydiniz diyor. Bir sorun bakalım kargo teslimatı kime yapılmış. Özellikle belirtmeme rağmen güvenliğe bırakıp gitmişler nasıl kontrol edebiliriz bu durum da ve müşteri memnuniyeti için yapacak bir şey olmadığını ancak ürünü iade alabileceklerini belirtti. Bu şekilde güvenini sarstığınız müşterinize yapabileceğiniz başka şeyler olmalı. Yarın aynı gün yeni düzgün şekilde ürünün yenisini gönderebilmeli ya da başka bir öneri sunulabilirdi. Bir daha asla alışveriş yapmamamız gerektiğini anladık ve gösterdiniz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Mart
  14:26

  Sayın Dilruba Ç.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde NEX-272-62503 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri