Hepsiburada.com Kullanılmış Ürün Gönderdi.

Azime T. |

''96637061 no'lu sipariş 28.01.2014 tarihinde adrese ulaşmıştır. Ancak yurt dışında
olduğumdan dolayı teslim alan kişi ben gelene kadar telefonu kutusunda ellemeden bekletti. Bugün geldiğimde, kutunun daha önce açılmış olduğunu ve telefonun üzerinde ekran koruyucu olduğunu gördüm bu da telefonun kullanılmış olduğunu gösterir. İşim gereği sürekli seyahat ettiğim için bu olayın üstüne düşemeyeceğim, değiştirme veya iade gibi işlemlerle uğraşamayacağım.''

1 ay önce üstteki mesajı Hepsiburada.com'a attığımda ilgilenmediler ve standart mesajlarından yolladılar. Mağdur durumdayım ve bu telefonu kullanmak zorundayım. Müşteri memnuniyeti sıfır. En azından hediye çeki yollayabilirdiniz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Hasarlı Ürün Hediye Çeki / Kupon

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Azime T.
  23 Mart
  21:13

  1000tl nin üstünde para vererek kullanılmış telefon aldım, buna karşılık 30 tl hediye çeki yolladınız. size daha diyecek bişeyim yok, müşteri memnuniyetini geçtim madur duruma sokuyosunuz.

 • 20 Mart
  17:00

  Sayın Azime T,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde YGO-918-41459 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri