Hepsiburada.com Kullanılmış Ürün Gönderdi!

Erhan K. |

26.05.2015 tarihinde 24833556 no.lu siparişimde aldığım Casio mtp-1314l-8avdf Erkek Kol Saati ürünü kargo ile tarafıma ulaştıktan sonra kutuyu açtığımda başta ürünün konulduğu kendi orijinal ambalajında yüzeysel çizikle olduğunu fark ettim. Daha sonrada kutu içini açtığımda saatin kutu içerisine gelişi güzel, basit bir poşetin içine sıkıştırılıp gönderildiğini gördüm. Saat çalışıyor ama bu durumu ile kullanıldığı, tamir edildiği yada teşhir bir ürün izlenimi veriyor.
Yıllardır Hepsiburada'dan online alışveriş yaparım ilk defe böyle bir durumla karşılaştım, güvenim çok sarsıldı, eğer Hepsiburada'da diğer adı sanı duyulmamış, online satış siteleri gibi böyle yapıyorsa diyecek bir şey bulamıyorum!

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erhan K.
  09 Haziran
  09:42

  26 Mayıs 2015 tarihli 73047775 no.lu siparişim bu gün (08.06.2015) olmasına rağmen hala gönderilemedi konu ile ilgi 2 defa kayıt açıldı ve hepsinde tedarikçi firmadan bilgi bekleniyor denilip beni 2 haftadır oyalıyorlar.
  Daha önceki bir siparişimde\'de bana kullanılmış ürün göndermelerine rağmen yinede daha güvenilir olduğu düşüncesiyle verdiğim bu siparişten sonra düşüncelerim değişti bir dahada Hepsiburada\'dan alışverişim olur mu bilmiyorum, eğer Hepsiburada\'ya da güvenemeyeceksek kime güveneceğiz!

 • 28 Mayıs
  15:52

  Sayın Erhan K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde HAX-692-13598 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri