Hepsiburada.com Kullanılmış Telefon Gönderdiler.

Burak M. |

07.09.2016 tarihinde Hepsiburada üzerinden siparişini verdiğim Lenovo Vibe p1 modelindeki akıllı telefon 09.09.2016 tarihinde elime ulaştı. Ürünün ambalajında sıkıntı olmadığı için ürünü alırken kontrol etme gereği duymadım. Fakat ürünü kutusundan çıkardığım zaman ürünün ses açma/kısma tuşunun bariz bir şekilde içine göçmüş olduğunu, ürünün arkasında bulunan etiketin üzerinde kalem ile işaretleme yapıldığını fark ettim. Resmen bana iade edilmiş ürün gönderilmişti. Ertesi gün iade talebi yapıp ürünü kargoyla Hepsiburada'ya geri yolladım. Fakat bana gelen cevap ürün arızalı olduğu için servis raporu almam gerektiği, bu yüzden iade talebimin reddedildiğini söylediler. Sonrasında 1 defa daha iadeye yolladım belki bir hata olmuştur diye fakat yine reddedildi ve bana geri yollandı ürün. 14 günlük cayma hakkım olduğunu bildiğimden hemen hakem heyetine başvurdum ve kararı bekliyorum.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Eylül
  20:50

  Sayın Burak M.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde LVO-772-70561 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Burak M.
  23 Eylül
  17:12

  Siz siz olun Hepsiburada dan elektronik cihaz alırken dikkat edin hatta almayın.