06 Eylül 2016

Hepsiburada.com Kullanıcı Yorumlarının Yayınlanmaması!

Ben evindeki bir çok eşyayı Hepsiburada.com'dan almış biri olarak hayal kırıklığımı paylaşmak istiyorum.
Ürün alırken müşteri yorumlarını önemseyerek ve dikkate alarak alışverişimi yapardım. Anlıyorum ki bu benim saflığımmış. Onca ürün aldıktan sonra; 25403*** sipariş koduyla cosfer1559a adında bir mekik sehpası aldım. Kutudan yırtık ve silik (öyle olmasa da okunamayacak kadar küçük yazılı) fotokopi çekilmiş tek sayfa kurulum klavuzu çıktı ve kullanım klavuzu hiç çıkmadı. Uzun uğraşlardan sonra kurmayı başardım ama kullanım konusu beni bir hayli zorladı. Bu konuyu kullanıcı yorumlarında belirteyim de alacak olanlara ışık tutsun saflığıyla yorum yaptım ama ününü ve firmayı övmediğim için olacak yayınlanmadı. Devamlı müşteri aldatılmışlığıyla bir süre sonra müşteri hizmetlerine telefon açtım. Temsilci nazik davrandı ve güya not aldı. Aylar geçti rağmen benim yorumum yine gündeme alınmadı.

Ömür 76 Okunma

Cevaplar

  • Ömür14 Eylül 2016

    Sayın firmanın müşteri hizmetleri "Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için" bahanesiyle hesaba yönlendirip oradaki çözümsüzğe makum edeceğinize, varsa bir çözümünüz burada ortaya koyun. Zaten sizin için önemli olan, size para kazandıran, değer vermeniz gereken müşteri olması gerekirken tedarikçi firmanın bariz şekilde yaptığı hatayı örtbas etmenizin anlaşılır bir tarafı yok. Not: Hızlı çözüm masalıyla hesaba yönlendirmeyin lütfen. Söyleyecek bir şeyiniz varsa burada söyleyin.

  • Ömür06 Eylül 2016

    yukarıdaki şikayetim üzerine firma yetkilileri herkesin gördüğü gibi burada bir cevap vermemiş ve kendi sitesine yönlendirmiştir. Çünkü Firma, kargo, tedarikçi firma gibi hususlardaki olumsuzlukları hasır altı edip, aynı hususlardaki övücü yorumları çarşaf çarşaf yayımlamak firmanın yayın kriterleri dahilinde olduğu şeklinde bir mesaj gönderdiler. Mağduriyetimle ilgili hiçbir ifadeleri de olmamıştır. Yukardaki" Çözüm sürecinin daha hızlı ilerlemesi... " ifadesi de gerçeği yansıtmamaktadır. Çünkü bana yapılan açıklama sadece ürünün kullanımı ile ilgili olumsuzluk bildirebilirsin, bunun dışında kalan ürün firma kargo vs... konularda olumsuzluk bildiremezsin olmuştur.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi06 Eylül 2016

    Sayın Ömür A. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde MLI-553-83123 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön