Hepsiburada.com Kredi Kartımla İznim ve Bilgim Olmadan Alışveriş Yapılmış.

Demet S. |

Usulsüz olarak kredi kartımla 14 Ocak tarihinde alışveriş yapan kişi veya kişileri, fark edip 15 Ocak'ta ilgili tüm kanalları aradım, defalarca Hepsiburada.com'u aramama rağmen dikkate alınmadı. Kargonun gitmemiş olma ihtimaline bile bakılmadan satışlarını gerçekleştirdiler. Savcılıkta tüm ifademde şikayetim mevcut.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Fiyat-Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Ocak
  09:37

  Sayın Demet S.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde OLL-569-47963 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Demet S.
  30 Ocak
  14:55

  Tam anlamıyla bir bilgilendirme yapılmadı sayın müşteri hizmetleri. Durumu size ilettiğimden beri ne yaptığınızı belirtmediniz. Klasik size döneceğiz dediniz ve 4 oldu yine kart bilgilerimi, alışveriş tarihini, tutarını vb.. bilgileri benden aldınız. Ancak 15 gündür ben sizlerden hiçbir bilgi alamadım nedense.

 • 30 Ocak
  13:04

  Sayın Demet S.

  İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan OLL-569-47963 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır.

  İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri