30 Ağustos 2013

Hepsiburada.com Kredi Kartımdan Sürekli Para Çekiyor!

Az önce Hepsiburada.com'dan bir alışveriş yaptım. Kredi kartımı hazırladım ancak alışveriş yap dediğim anca kredi kartımdan parayı çekti. Ne kart numarası kartımın CCV numarası ne de kart şifrem. Hiçbir şey sormadı. Cep telefonuma gelen onay kodunu girmemi bile beklemeden alışveriş yaptığımı söyledi.

Şifremi bilen biri kartıma sahip olmasa istediği kadar alışveriş yapacak, çünkü Hepsiburada.com tüm bilgilerimi kaydetmiş. Bunu kaydetmesi doğru değil, etik değil ve hiç güvenli değil. Sitede ciddi güvenlik problemi var.

Cantekin 61 Okunma

Cevaplar

  • Cantekin03 Eylül 2013

    hepsiburada.com cevap vermiyor.

  • Cantekin30 Ağustos 2013

    Sürekli Para Çekiyor değil Çok Güvenliksiz başlığını atmıştım şikayetime. Site yönetimi yanlış bilgilendirme yapıyor bu başlığı atarak. Ayrıca mailde belirttiğiniz gibi telefonuma gelen kodu girmem için bir pencere açılmadı, kaldı ki o mesajın geldiği anda alışveriş yaptınız mesajını gördüm sitenizde. Kodu girmeden alışveriş yapmak her şeye rağmen güvenliksiz.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Sayın Cantekin G, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön