Hepsiburada.com Kredi Kartım Sipariş Anında Kopyalanmış!

Rıza B. |

9 Ağustos' ta cep telefonumdan mobil olarak Hepsiburada.com' dan sipariş verdim. Fakat Halkbank kredi kartımla ödeme yaparken şifre gelsin bölümünü işaretlememe rağmen cep telefonuma şifre gelmeden sipariş onayı geldi. Akşam 19:00 'da Halkbank kredi kartımdan dolar bazında muhtelif çekilmeler düşmeye başladı. Yaklaşık 3500 TL civarında. Halkbank'a faks çekme vb. İşlemleri yaptım.

Bu arada 10 Ağustos' ta Hepsiburada.com' a telefon açarak durumu arz ettim. O gün sadece kartımı Hepsiburada.com'da kullanmıştım. Bir haftayı geçmesine rağmen Hepsiburada.com bir kere bile bana dönüp değil maddi kaybımı telafi etmek, bir kere bile özür dilemedi. Bilgi bile vermedi. Yıllarca alışveriş yaptığım bu firma hayal kırıklığına uğrattı. Hepsiburada bu güvenlik zafiyetini maddi kaybımı geri ödeyerek telafi etmesini rica ederim. Not: kredi kartımı bankadan sorgulayabilirler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Rıza B.
  19 Ağustos
  12:31

  Hepsiburada.com güvenlik açığından maddi manevi zarara uğradım. Şu an banka zararımı 750 TL düşürdü. Hepsiburada.com nın hiç olmazsa teselli etmesi sözle olmaz. Anladığım banane kardeşim malı aldın. Kredi kartın kopyalandıysa banane diye algılayorum. Halbuki ödeme yaparken 3D şifresi gelmeden onay yapıldı. Maddi kaybımın hiç olmazsa bir kısmını karşılasaydı memnun olacaktım. Yıllarca yaptığım alışverişi bir kalemde sildi. Firma kötü değil ama güvenilir sitesi tavsiye etmem. En iyisi nakit görerek almak.

 • Rıza B.
  16 Ağustos
  15:12

  net sonuç alamadım

 • 16 Ağustos
  14:29

  Sayın Rıza B.

  İrtibat bilgilerinden tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır.

  Saygılarımızla.
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri