16 Ağustos 2016

Hepsiburada.com Kredi Kartım Sipariş Anında Kopyalanmış!

9 Ağustos' ta cep telefonumdan mobil olarak Hepsiburada.com' dan sipariş verdim. Fakat Halkbank kredi kartımla ödeme yaparken şifre gelsin bölümünü işaretlememe rağmen cep telefonuma şifre gelmeden sipariş onayı geldi. Akşam 19:00 'da Halkbank kredi kartımdan dolar bazında muhtelif çekilmeler düşmeye başladı. Yaklaşık 3500 TL civarında. Halkbank'a faks çekme vb. İşlemleri yaptım.

Bu arada 10 Ağustos' ta Hepsiburada.com' a telefon açarak durumu arz ettim. O gün sadece kartımı Hepsiburada.com'da kullanmıştım. Bir haftayı geçmesine rağmen Hepsiburada.com bir kere bile bana dönüp değil maddi kaybımı telafi etmek, bir kere bile özür dilemedi. Bilgi bile vermedi. Yıllarca alışveriş yaptığım bu firma hayal kırıklığına uğrattı. Hepsiburada bu güvenlik zafiyetini maddi kaybımı geri ödeyerek telafi etmesini rica ederim. Not: kredi kartımı bankadan sorgulayabilirler.

Rıza 58 Okunma

Cevaplar

 • Rıza01 Mart 2017

  Bu konularda firma sizi yalnız bırakıyor. Güvenmeyin.

 • Rıza19 Ağustos 2016

  Hepsiburada.com güvenlik açığından maddi manevi zarara uğradım. Şu an banka zararımı 750 TL düşürdü. Hepsiburada.com nın hiç olmazsa teselli etmesi sözle olmaz. Anladığım banane kardeşim malı aldın. Kredi kartın kopyalandıysa banane diye algılayorum. Halbuki ödeme yaparken 3D şifresi gelmeden onay yapıldı. Maddi kaybımın hiç olmazsa bir kısmını karşılasaydı memnun olacaktım. Yıllarca yaptığım alışverişi bir kalemde sildi. Firma kötü değil ama güvenilir sitesi tavsiye etmem. En iyisi nakit görerek almak.

 • Rıza16 Ağustos 2016

  net sonuç alamadım

 • Hepsiburada.com Temsilcisi16 Ağustos 2016

  Sayın Rıza B. İrtibat bilgilerinden tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla. Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön