11 Şubat 2014

Hepsiburada.com Kredi Kartı Bilgilerimizi Saklıyorlar!

Hepsiburada.com hiç bir şekilde hızlı ödeme profili oluşturmadığım halde benim kredi kartı bilgilerimi saklıyor. Hem de böyle bir şeye izin vermediğim halde. Bir çok kez iletişime geçmek istediğim sayın yetkililer nedense ısrarla mail aracılığı ile aynı cevapları yazıyorlar ve beni aramıyorlar.

Acaba neden? Acaba daha kaç kişinin de böyle bilgileri izinsiz saklanıyor. Çözüm üretemeyen müşteri ilişkileriniz ve hukuksuz davranışınızdan dolayı ben sizi hukuka davet ediyorum. Yasal yollarla hakkımı arayacağımı bir kez de buradan dile getiriyorum.

Semra 2.953 Okunma

Cevaplar

  • Semra 14 Şubat 2014

    "Sipariş ödeme sırasında sms ile onaylama ve doğrulama işlemi yaparak sisteme kart bilgisi tanımlamış iseniz bir sonraki alışverişinizde hızlı işlem için tahsilat otomatik olarak sağlanır. Dilerseniz üyelik ödeme bilgilerinizi https://www.hepsiburada.com/liste/order/profiles.aspx üzerinden silebilirsiniz." cevabınız benim için yeterli bir cevap değil. Ödeme profilim olmadığını ben de biliyorum ve anlamak istediğim nokta böyle bir profilim olmadan nasıl oluyor da ben kredi kartı bilgilerimi girmeden ürünü satın alabiliyorum. Kart bilgilerimi saklamıyorsanız bilgilerime nereden ve nasıl ulaşıyorsunuz? Her şekliyle yetersiz bir firmasınız. Hukuka aykırı şekilde işlem yürütüyorsunuz ve hala inatla beni aramıyorsunuz. Siz beni arayıp bu konuya bir çözüm getirinceye kadar da yazmaya ve her türlü yola başvurmaya devam edeceğim.

  • Semra 12 Şubat 2014

    Sipariş ödeme sırasında sms ile onaylama ve doğrulama işlemi yaparak sisteme kart bilgisi tanımlamış iseniz bir sonraki alışverişinizde hızlı işlem için tahsilat otomatik olarak sağlanır. Dilerseniz üyelik ödeme bilgilerinizi https://www.hepsiburada.com/liste/order/profiles.aspx üzerinden silebilirsiniz. Galiba anlatamıyorum ya da anlamak istemiyorsunuz. Ben böyle bir sms onayı yapmadım ya da herhangi bir hızlı ödeme profili oluşturmadım. Acaba orda gerçekten bu işin uzmanı biri var mı ve beni na zaman arayacak çok merak ediyorum. Hiç bir şekilde kart bilgilerimi kayıt altına almadım. böyle birşeye onay vermedim ve siz bu durumda benden habersiz bilgilerimi saklıyorsunuz. Bu yaptığınız şey yasal değil.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sayın Semra D, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde AXM-540-62172 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön