Hepsiburada.com Kötü Hizmet!

Berrin S. |

6 Ocak 2016 tarihinde bahsi geçen siteden sipariş yaptım. Ürünlerden biri Fantom R 200 Mini Robot 300w doğrayıcı idi. Ürünün haznesi büyük ve bıçakları küçük olduğundan doğrama işlevini yapamıyordu. Bu sorunu, "arızalı ürün, kullanamıyorum" içeriğiyle bildirdim. Talimatları üzerine ürünü geri yolladım.

Bu arada, Yurtiçi Kargo'dan da şikayetçiyim. Onlara ulaşabilmek ayrı bir sorun! Hepsiburada.com, cayma süresinin dolduğunu, ürününde arızalı olmadığını, tarafıma geri yollanacağını bildirdi. 4 ay geçti, ürün de yok param da gitti. Kendilerine defalarca telefon ettim, mesaj gönderdim. Bu tutarı hesabıma yükleyin, başka bir ürün alabileyim bari dedim. Satıcı firma ürünü geri yollayacak diyerek oyalıyorlar.

Etiketler :

Ürün Kalitesi Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Berrin S.
  13 Mayıs
  11:13

  Sorunum çözülmedi. Aşağıdaki mesajı Hepsiburada.com'a gönderdim. Yazdığım gibi, pes ettim.

  Algıda sıkıntınız var sanırım. Kargo şirketiniz, belge talebimi yerine getirmedi, kendilerine de ulaşamıyorum diyorum, bana hala ''hasar tespit tutanağı'' diyorsunuz. Ben pes ettim, sizi de tebrik ediyorum. Son sözüm: Haram olsun! Hepsiburada.com ''problem, çözümsüzlük ayağına gelsin! '' deseniz daha doğru olur.

 • Berrin S.
  04 Mayıs
  16:53

  Bahsi geçen ürün, Yurtiçi Kargo Bahçeşehir şube elemanı Ramazan Bey tarafından paramparça olarak teslim edildi. Kendisine, gerekli dokümanlarla ürünü geri gönderin dediğimde, prosedür gereği firmaya ulaşmam gerektiğini ve iade kodu alarak geri gönderim yapmam gerektiğini söyledi.
  Hepsiburada 'ya bunları ilettim ancak ''Kargo Hasar Tespit Tutanağı'' olmadan bildireceğim hasar bildiriminin kabul edilmeyeceğini anlatan bir mesaj gönderdiler. 55 TL'değerinde bir ürün için 4 aydır Kargo şirketiyle ayrı Hepsiburada ile ayrı uğraşıyorum. Müşteri bu kadar mağdur edilmez! Lanet olsun!

 • Berrin S.
  28 Nisan
  15:45

  Biraz önce Yurtiçi Kargo görevlisi ürünü teslim etti. Görevlinin yanında koliyi açtım, ürün paramparça idi. Görevli ürünü bu şekilde teslim almam gerektiğini söyledi. Firmaya bildirin, biz şu anda geri gönderemeyiz dedi.

 • Berrin S.
  27 Nisan
  09:16

  Güya dün itibariyle ürün teslim edilecekti. Akşam saatlerinde Yurtiçi Kargo dan mesaj geldi. "Adres sorunu nedeniyle ürün teslim edilememiştir" diyorlar.
  Yorum yapmaya gerek var mı? ?

 • Berrin S.
  22 Nisan
  10:27

  18 Nisan'da bahsi geçen firmadan aşağıdaki mesajı aldım. 4 gün geçmesine rağmen ürün bana ulaşmadı. Oyalamaya, kandırmaya devam. Lanet olsun!

  Değerli Müşterimiz,

  yurtiçi Kargo Opera Şubesi ve bölge müdürlükleri ile iletişime geçilmiş olup 37430947 No.lu siparişinizde yer alan Fantom R 200 Mini Robot 300 W Doğrayıcı-Kırmızı-Kırmızı adlı ürünün tarafınıza teslim edilmesi için kendilerine barkod bilgileri paylaşılmıştır.

  Konu takibimizde olup en kısa sürede ürünün tarafınıza teslimatı sağlanacaktır.

  Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla.

 • Berrin S.
  15 Nisan
  14:47

  Aylardır buna benzer mesajlar alıyorum zaten. Beni, mağduriyetin giderildiği sonuç ilgilendiyor.

 • 15 Nisan
  13:05

  Sayın Berrin S.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde YFW-548-66831 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri