14 Haziran 2016

Hepsiburada.com Kolay İade'nin Bu Kadar Zor Olduğunun Öğrenmiş Olduk!

03-06-2016 tarihinde Teleskop ve Mikroskop Seti satın aldım. 04-06-2016 Cumartesi elime geçti. Mikroskop un kullanım klavuzu yoktu. Teleskop'u kurdum ancak yıldızlar ay hiçbir şey net gözükmüyordu nedeninin araştırırken mercek değeri dikkatimi çekti. Aldığım üründe 6nm ve 20nm 2 mercek varken gelen üründeki mercekler 6nm ve 12nm'di. Kolay iade menüsünden iade formu oluşturdum. Kargo numarası geldi ve hemen kargoya verdim.

07-06-2016 Salı günü ürün ulaştı hemen iade onayı verdiler. Yazılana göre 2 iş gününde para iade edilecekti. 09-06-2016'da ürünü LES gibi bir kutuyla geri yolladılar. Hemen aradım yanlışlık olmuş geri yollayın paranız yarın (Cuma) hesabınızda dediler, ama 5 gün boyunca bana kargo bilgisi yollamadılar bu sürede 4 kere aradım ama hep aynı cevap ''kayıt oluşturduk'' Bugünde ürünü yollayın inceleyelim diye mesaj atmışlar. Tekrar aradım bir yetkili arasın dedim ama arayan olmadı!

Tc 66 Okunma

Cevaplar

  • Tc 15 Haziran 2016

    Bu gün yine özelden mesaj atmışlar... . şimdi de suçu kargoya atıyorlar kargo firması kendi iade etmişmiş. Dİyorum ki tamam kargo firması kendi kafasına göre iş yapmış ama benim yolladığım koli ile ürün gelmedi orijinal hepsıburada kolisi ile geldi kargo bunu nereden buldu? Hadi buldu diyelim müşteri hızmetleri yetkilinizle görüştüğümde ''EVet bizim hatamız arkadaşımız yanlışlıkla size yollamış iadeniz onaylandı cuma paranız hesabınızda'' nasıl ve neden diyor? Hep yalan hep yokuş... . Arama zahmetine bile girmiyorlar ben aradığımda hep aynı cevap ''Biz sizi aratalım'' 12 gün oldu ne arayan ne soran var. Sistemden hep aynı cevap Kolay İade adı altında insan kazıklıyotlar

  • Tc 14 Haziran 2016

    HEp aynı hikaye orada yazdıklarınızda aynı şeyler. Müşteriye yardımcı olmak, çözüm üretmek, hAKLI müşteriye yardımcı olmak sıfır. Çok yazık... . Bir daha ne alışveriş yaparım ne de tavsiye ederim... .

  • Hepsiburada.com Temsilcisi14 Haziran 2016

    Sayın Onur F. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ZCX-167-62054 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön