16 Nisan 2015

Hepsiburada.com Kolay İade Yapılmıyor.

27 Mart'ta Hepsiburada'dan banyo dolabı aldım. Kargo geldi dolap kırık. Teslim almadık gittiler. Hala dolap yok. Hepsiburadanın kolay iade bölümünde ürün kargodan kırık çıkarsa yenisini gönderin demek yok. Ürünün yenisini gönderin seçeneği yok. Kargo görevlisi kırık olduğunu görüyor, biz görüyoruz aradan 20 gün geçiyor ürün kırık mı değil mi incelemede. Nesini inceliyorsunuz. 20 gün parayı kullanın sonra iade edelim.
Kırık ürünün yerine direk yenisi neden gönderilmiyor? Hani kolay iadeydi. Hani dolabım. Hani ayağıma gelecekti? Hani nerede? Hani kolay iadeydi?

Rifat 274 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi16 Nisan 2015

    Sayın Rıfat K. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde XLK-802-59046 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön