Hepsiburada.com Kolay İade Yanıltmacası!

Leman U. |

08/02/2016 tarihinde Hepsiburada.com alışveriş sitesinden eşime Philips markalı Saç ve Tıraş şekillendirici cihaz satın aldım. Tarafıma teslim edilen ürünün kutusunu açıp eksiksiz olup olmadığını kontrol ettikten sonra ürünü iade kararı aldık. 13/02 tarihinde firmaya kolay iade talebinde bulundum.

Ürünü onlara gönderdikten sonra 3 güne kadar mail veya telefon, hiçbir yolla tarafıma bilgilendirme yapılmadı. Dün tekrar çağrı merkezine bin bir zorluklarla ulaşabildim. Ürünümün iadesi uygun bulunmamış ve bana kargoyla geri yollanmış. (ki hiçbir bilgilendirme ve gerekçe sunulmadan) Ürünü kullanmadığımızı ifade ettim kaldı ki kullansam dahi 60 gün memnuniyet garantisi olan bir ürünü yasal sürem içinde (14 iş günü dolmadan) koşulsuzca istediğim şekilde iade edebilmeliyim. Kurumsal olduğunu düşündüğüm bir firmaya böyle sorumluluk (!) ve müşteri memnuniyeti (!) gerçekten çok yakışıyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Şubat
  11:18

  Sayın Leman U.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde OJY-580-91583 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri