17 Aralık 2014

Hepsiburada.com Kolay İade Ve Değişim!

Hepsiburada.com sürekli müşterisiyim ta ki ürünüm bozuk çıkıncaya kadar favori düzeltme elektronik aletini aldım ve içinde pilleriyle kutusundan açıp taktım çalışmadı,dışarıdan yeni pil aldım taktım yine çalışmadı ve iade için kargoya verip gönderdim.

21 kasımda verdiğim sipariş an itibarıyla hala çözüm aşamasındayım soruyorum size hangi elektronik firmasında cihaz açar açmaz bozuk çıkarsa bire bir değişim yapılmıyor daha hiç kullanmadığım cihaz servisteymiş ürünü aldığımı unuttum neredeyse. Bu şartlar altında bir kolay iade den bahsedilemez. Ben şimdi sürekli alışveriş yaptığım bu siteden nasıl alışveriş yapacağım? Ya ürünüm bozuk çıkarsa?

Orkun 473 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi17 Aralık 2014

    Sayın Orkun Yüksel K. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan YRN-925-78428 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön

Giriş Yap