Hepsiburada.com Kolay İade Uygulaması!

Faruk A. |

33401781 sipariş No. İle Samsung i9060 Galaxy Grand Neo-Siyah marka telefon sipariş ettim ve 28.02.2015 tarihinde ürün elime geçti. Telefonda arama ve aranmam esnasında karşı tarafın sesi kısık ve kesik kesik gelmesi nedeniyle arıza giderilmesi için 10.03.2015 tarihinde kargoya verdim. Bugün 11.03.2015 tarihinde Hepsiburada.com müşteri hizmetlerini aradım ve ürün tesliminden bu yana 14 gün geçmediği için ürünü kolay iade olanağından yararlanarak iade etmek istediğimi ve yine aynı ürünün beyazını sitenizden sipariş etmek istediğimi bildirdim. Söz konusu müşteri temsilcisi arıza bildirimi yaptığınız için bu şekilde bir değişikliğin yapamayacağının cevabını verdi. Kolay iade denilerek yanıltıldım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Mart
  13:49

  Sayın Faruk A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde CFW-288-15301 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri