20 Ocak 2015

Hepsiburada.com Kolay İade Reklamları Gerçek Dışı!

Hepsiburada.com üzerinden satın almış olduğum ürünü iade edemedim. "Kolay İade" adı altında reklamlar yapıp, ürünümü iade edemeyiş olmam, Hepsiburada.com'un müşteriye verdiği güveni sarsmaktadır ve kendi içinde çelişkiye düşmektedir. Müşteri memnuniyetinin öncelikli olması esas alınmalıdır.

Satın aldığım ürünün fatura unvanını yanlış girdim. Fakat Ocak ayı halen geçmediği için Hepsiburada.com faturaya müdahale edip, değişiklik yapabilir. Fakat müşterisini mağdur etmeyi seçmiş. Bu sebeple bundan sonra Hepsiburada.com üzerinden alışveriş yapmayacağım.
Yaklaşık 10 gündür 5-6 kez call center'a durumu izah etmeme rağmen herhangi geri dönüş yapılmamıştır. Teşekkürler Hepsiburada.com.

Nahit 140 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi22 Ocak 2015

    Sayın Nahit K. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan XFW-426-10646 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

  • Nahit22 Ocak 2015

    Bu derece müşteriyi mağdur eden bir firmadan artık ne ürün ne de başka bir şey istemiyorum. Sattıkları ürünü iade alamayan bir firma. Güvenimi sarstı. "KOLAY İADE" adı altında bir çok reklam yapmalarına rağmen ürünü iade alamadıklarını söylüyorlar.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi20 Ocak 2015

    Sayın Nahit K. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan XFW-426-10646 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön