Hepsiburada.com Kolay İade Diyor Ama Almıyor Ürünleri.

Rıdvan K. |

99**40 sipariş no.lu siparişimde 412 TL'lik ürün aldım. 7 parça ürünü iade için başvuru yaptım. Gönderi kodu verdiler. O sırada bayram tatili girdi. Yurtiçi Kargo'yu aradım iade için araç gönderin diye onlarda göndermedi. En son ürünleri kargo aracına verdim gönderdim. Kargo kodu geçersiz olduğundan dolayı işlem yapılmamış. 1 haftada orada bekledi.

2 gün önce Hepsiburada iletişim telefonunda yeni gönderi kodu istedim. 48 saati geçti halen geri dönüş yok. 4 senede 10 bin TL'den fazla alışveriş yaptığım bir site bunu yapıyor. Bu sorunum çözülmezse ben ve ailem kesinlikle Hepsiburada.com'dan alışveriş yapmayacağız. 5 kere aradım sürekli göndereceğiz bekleyin diyorlar. İvedi şekilde gönderi kodunun gönderilmesini ve ürünlerin iadesini yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Temmuz
  12:09

  Sayın Rıdvan K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde MSL-860-30381 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri