Hepsiburada.com Kolay İade Asılsızlığı...

Murat D. |

Kolay iade diyerek yanıltmaları ve şimdiye kadar yaptığım alış verişin haddi hesabı yok; aldığım telefonlar televizyonlar ve daha sayamadığım bir sürü bir şey ve herkese önerirdim ama şuandan itibaren hesabımı sileceğim ve asla almam ve aldırtmam.

Çevremdeki herkese şikayet edebileceğim ne kadar bu tarz yer varsa şikayet edeceğim bir ürünü iade etmek istedim ve bana gönderilmesi 1 aydan fazla sürdü ve hala gelmedi. Hayır alacağım ürün gelmeyince ve geleceği yok gibi zaten gidip başka yerden aldım ve gelecek olanı o kadar sinirlendim ki çöpe atacağım görmek istemiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat D.
  15 Ağustos
  11:37

  Size telefondan ve mail de ve böyle şikayet yerlerden ne zaman yazsam bana aynı cevap geliyor ve bu çözüm değil sadece oyalama ilgisizliğiniz için teşekkürler

 • Murat D.
  19 Temmuz
  10:15

  24.06.2016 Gönderdiğim ürün iade oluyor gelmesi neden bu kadar uzun ve kutuda hiçbir hasar yoktu bana kutusu orası burası daha hasarlı ürünler geldi uğraşmak istemeyip kullandım kesinlikle bir daha alışveriş yapmam bu işlem biter bitmez hesabımı silcem ve çevremde kim varsa herkese bu olayı anlatcam

 • 18 Temmuz
  18:20

  Sayın Murat D.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde JAK-222-32835 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri