Hepsiburada.com Klimanın İadesini Almadılar!

Serdar T. |

Daha önce defalarca güvenerek! Alışveriş yaptığım Hepsiburada.com'dan almış olduğum klimanın aşırı gürültü yapması nedeniyle bana verilen iade süresi dolmadan, tarafıma iletilen iade prosedürüne uygun olarak geri gönderdim. Müşteri hizmetleri yetkililerinin her biri ayrı telden çalarak, önce ürünün iadesi uygundur dendi, sonra ürün montaj yapıldığı için uygun değildir dendi, sonra başka bir yetkili ürünün montaj yapılmasının önemli olmadığını ve iadesi uygundur dedi. Bu süreçte 5 defa iade ile ilgili kayıt açtırdım ve son olarak klimanın bir parçası eksik dendi ki (baca) klimada böyle bir parça olmamasına rağmen sırf iade almamak için her türlü yalana başvurdular.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Aralık
  13:23

  Sayın Serdar T.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde MWT-617-76259 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri