01 Şubat 2014

Hepsiburada.com Kitap Eksik Sayfa İle Geldi

Sınırlar kitabı ile birlikte sipariş ettiğim İhtiyaç DGS Deneme Seti ve hediyesi karma sorular kitabı. Sınırlar kitabı eksik sayfa ile geldi. İhtiyaç denemesi de hediyesi olan karma sorular gelmedi. Aradım bildirdim ve sınırlar kitabını verdikleri kargo numarasıyla geri gönderdim. Hediye kitaba gelince onuda halledip göndeririz dediler.

Aradan haftalar geçti şimdide elimizde yok bize deneme setini geri yollayın dediler. Ben bu zaman zarfında 3 denemeyi çözdüm. Artık göndermem zaten. Sürekli alışveriş yaptığım yer böyle yanlışlar yapmamalı. İşin kötü tarafı sırf o kitap için sipariş verdim.

Bu nasıl iş?

Muhammed 57 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sayın Muhammed O, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde HLH-190-60677 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön