22 Ekim 2013

Hepsiburada.com Kırık Ve Ezik Ürünleri İade Edemiyorum Kargo Gelmiyor!

Ya Hepsiburada.com'dan bir ürün aldık paramızla rezil olduk. Ürünler kırık ve ezik geldi. İade edeceğim kargo gelmiyor almaya ne olacak 10 gündür evin içinde öylece bekliyor kırık kitaplık ezik masa ne olacak kim çözecek bu durumu? Kırık ezik bir yana kargo almaya gelmiyor.

Aras'la gönderin dedim Yurtiçi ile gönderiyorsunuz ama sitede ve gönderdiğiniz mesajlarda ha bire Aras Kargo yazıyor. Gönderilen kargo seçeneği hangi birini yazayım bilmiyorum gerçek olan bir şey varsa ürünler kırık ve ezik bir şekilde evimde beklemekte almaya gelen yok.

Kaç defalarca aradım Yurtiçi Kargo ve sizi ha bire not alıyorsunuz da çözüm nerede kim çözecek bu durumu yazıklar olsun.

Ömer 56 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi22 Ekim 2013

    Sayın Ömer K, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön