22 Nisan 2013

Hepsiburada.com Kırık Ürünün İadesini Yapmıyor!

18 Martta teslim aldığım ürün kırık çıkmıştır. İncelenmesi uygun görülerek kargo onayı verilen ürün teknik servise gönderilmiş ve 18 Nisan tarihinde tarafıma gönderilen kargoda kırık ürün aynen geri gönderilmiştir.

Hatanın düzeltilmesi talebime karşılık inceleme için yeniden form doldurmam gerektiği bildirilmiştir. Ürünün teslim tarihinin 18 Mart görünmesi ve 19 Nisan'da ikinci kez teslim alınan ürün için 7 gün aşılmış olduğundan yeniden iade formu doldurulamamaktadır.

Teknik olanaksızlığı bildirmeme rağmen faydasız otomatik mesajlar sorunu çözmemektedir. Herhangi bir çaba da gösterilmemektedir. Yeni bir kargo onay kodu verilirse ürünü iade amacıyla göndermem mümkün olacaktır.

İlkem 24 Okunma

Cevaplar

  • İlkem29 Nisan 2013

    şikayetim üzerine sorunum çözülmüş ve kırık ürünün bedeli iade edilmiştir. bu süreçte sağladığınız katkıdan ötürü sikayetvar.com'a teşekkür ederim.

  • İlkem26 Nisan 2013

    sikayetvar.com üzerinden yapmış olduğum şikayet başvurusu üzerine sorunumun çözümü ile ilgili olarak süreç başlatılmasına karşın işlemlerim hala sonuçlandırılamamıştır.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sayın İlkem G, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön