Hepsiburada.com Kırık Ürünün İadesi!

Kenan Y. |

Hepsiburada ismine güvenerek yapmış olduğum online alışverişte kırık gelen ürünün benim tarafımdan kırıldığını iddia etmekte ve ilgili kargo şirketine tutanak tutulmadığı için suçu üzerime atmaktasınız.

Ürünü 1 kere bile kullanmayıp 400 lirayı çöpe atmaya razıyım ama güven kaybınıza tahammül edemiyorum. Sizin üzerinizden online alışveriş yapamazsak biz kime güveneceğiz. Size aynı marka ürünün üst modelini almak istememe rağmen bana bunu yapmaktasınız. Ben hala sizle alışveriş yapmak isterken siz bu durumu yokuşa sürmektesiniz.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kenan Y.
  23 Mayıs
  18:02

  Ürünün benden kaynaklı hatalı olmadığını anladığınız için teşekkür ediyorum ama size şikayetlerimde ürünü iade edip bir üst modelini almak istediğimi belirtmiştim. Ürünün değişimi ile ilgili mesaj gelince 23.05.2015 tarihinde çağrı merkezinize değişim değil iade talep ettiğimi söylememe rağmen ürünü tekrar kargoladınız.

 • 20 Mayıs
  14:38

  Sayın Kenan Y.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde VHQ-254-17656 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri