24 Ekim 2015

Hepsiburada.com Kırık Ürünün Değişimini Reddetti!

Hepsiburada.com'dan almış olduğum Keramika Red Line 24 parça yemek takımının çorba kasetlerinden birisi kırık çıktı. Bende kutu üzerinde yazan "bu ürün Keramika ve Hepsiburada'nın güvencesi altındadır. Kırık parça değişim talebinizi 0850 252 4000 c no.lu telefona iletebilirsiniz." Yazısından hareketle ilgili numarayı aradım.

Telefonda ki kişi üründe parça değişimi yapılamayacağını söyledi. Bende ilgili yazıyı hatırlattım. O da orada öyle yazabilir ama biz değişim yapmıyoruz şeklinde talebimi reddetti. Sadece 14 gün içinde ürünü iade edebileceğimi ifade etti. Kutu üzerinde belirtilmesine ve geçmişte benzer bir durumda kırık parçayı değiştiren firmadan değişim yapmadığı için şikayetçiyim!

Akın 89 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi24 Ekim 2015

    Sayın Akın B. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SQO-715-69547 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön