Hepsiburada.com Kırık Ürün Gönderimi...

İsmail Cem M. |

10.01.2016 tarihinde satın aldığım Asus marka PC'yi teslim aldım. Kutuyu açtığımda ekran menteşesinin kırık ve ekranın hafifçe içe göçtüğünü gördüm. Kargodan kaynaklı olduğunu hiç sanmıyorum. Ürün bilerek bu şekilde gönderildi. Daha sonraki süreç daha da ilginç. Şu an geri gönderdiğim kargoyu teslim almıyorlar, eksik fatura gibi bahaneler üretiyorlar. 4 gündür para iadesi bekliyorum.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail Cem M.
  15 Ocak
  13:45

  Çözüm süreci diye bir durum söz konusu bile olmadı. Kargoya tutanak tutulmadı diye ürünü teslim dahi almadınız. (ki kargoda bir sıkıntı yoktu). Şimdi benden servis raporu tutturmamı istiyorsunuz. Bozuk ürünü gönderdiğiniz yetmiyor bir de geri almamak için her şeyi yapıyorsunuz.
  Bu otomatik cevapların hiçbir işe yaramadığınında farkındasınızdır umarım.

 • 15 Ocak
  13:22

  Sayın İsmail C.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WHB-288-18327 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri