25 Mart 2013

Hepsiburada.com Kırık Ürün Gönderdiler!

19.03.2013 tarihli siparişimde bulunan AutoCet Sigara Dumanını Çeken Araba Küllük, içi dağılmış şekilde geldi filtre falan hep tablanın içindeydi daha da önemlisi açılıp kapandığı eklem yerinin bir tarafı kırık, paketinde hiç bir hasar yok yani kargoda sağlam gelmiş. Sanırım kullanılıp iade edilen ürünü bana göndermişler, araba lastik kısımları deforme çünkü.

Acilen iade veya değişim talep ediyorum. Hepsiburada bu işlemleri 2 ay gibi bir süreye yayıyor cevap almanız zaten çok zor bir de değişim için bir ay bekletiyorlar. Bu işlemlerin hızlı bir şekilde yapılıp mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Hepsiburada gibi bir firmaya yakışmayan bir ürün zaten Çin malı.

Can 32 Okunma

Cevaplar

 • Can 27 Mart 2013

  23465881 numaralı siparişimle ilgili defalarca mesaj yazmama rağmen cevap alamıyorum ! 5 adet olan siparişimdeki Ariel Professional Leke Çıkarıcı Sıvı 1 Lt gönderilmedi ve siparişimin hepsini gönderildi olarak gösteriyorlar. Kesinlikle cevap vermiyorlar. Tam 8 gündür muattap bile alınmadım. Yasal sürenin dolmasını bekliyorum, ticaret böyle yapılmaz. Ürünü gönderilmesini ya da paramın iade edilmesini istiyorum.

 • Can 26 Mart 2013

  Ne çözümünden bahsediyorsunuz kimi kandırıyorsunuz ? Ürün hala gelmedi ve bana tarafınızdan hiçbir şekilde bilgi verilmedi. Bu hafta içinde ürünüm gönderilmez veya para iadem yapılmazsa hakkımı yasal olarak arayacağım. Böyle şeylere tahammül edemiyorum!

 • Can 26 Mart 2013

  Daha çözüme ulaşmadı sadece değişim onaylandı bakalım kaç gün bekleyeceğiz

 • Hepsiburada.com Temsilcisi25 Mart 2013

  Sayın Can Burcu E, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön