Hepsiburada.com Kırık Ürün Gönderdi..

Gökhan G. |

14.09.2014 tarihinde Hepsiburada.comdan cam davlumbaz aldım alırken 24 kargoda yazıyordu ve 24 satte kargoya verildi 16.09.2014 tarihinde ise Manisa Yurtiçi kargosundan beri arayıp ürünün içeriğini sordular davrumbaz ve sorunun ne olduğunu sorduğumda caminin kırık olduğunu ürünün geri yollanacağını söylediler, Hepsiburada.com müşteri hizmetlerini arayıp ürünü almadan şubede kırık olduğunu söyledim ve o tarihten itibaren ürün hala Manisa şubesinde beklemektedir.

Hepsibuarada comu aradığımda geldiğinde iade alçaklarını söylüyorlar ben ise parayı değil ürünü istediğimi söyledim ve hala umursamazca bir tavır içindeler 4 gündür evim yemek kokusundan geçilmiyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Eylül
  13:14

  Sayın Gökhan G,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde JJE-450-72073 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri