Hepsiburada.com Kırık Olan LG Televizyon!

Erdan Ö. |

Hepsiburada.com sitesinden sipariş ettiğim LG marka 127 ekran LCD TV olan ürün Yurtiçi Kargo aracılığıyla elime ulaştı. Kargo personeli yanında kargoyu açmama izin vermedi. Kargo personeli gittikten sonra kargoyu açtığımda bana gelen televizyonun dış çerçevesi eğik ve ekranı kırık olduğunu gördüm ve tekrar kutuya yerleştirip kargoya teslim ettim.

Ürün iade kodunu aldıktan sonra Hepsiburada.com adlı firma ürünü teslim almak istemedi ve ürünü tekrar iade etti. Ürün geldikten sonra firmanın müşteri temsilcisinden ürünün neden iade edildiğine dair bilgi almak istediğimde. Müşteri temsilcisi ürünü kendim açtığım için ürünü alamayacaklarını söyleyip konuşmada bitmeden telefonu suratıma kapattı.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Ekim
  11:19

  Sayın Erdan Ö.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde KYA-237-26990 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri