Hepsiburada.com Kırık Çıkması Ve Değiştirilmemesi!

Mustafa G. |

Siparişim içerisinde gelen orijinal fabrika on lu kolisinde bulunan ayakkabı kutusunun 5' inin kolide hiçbir darbe ve eziklik olmamasına rağmen kırık çıkması üzerine Hepsiburada ile görüşerek iade gönderdim. Yolladığım kırık kutular değiştirilmek yerine aynen bana geri gönderildi.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Nisan
  12:59

  Sayın Mustafa G.

  İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan RPO-265-51946 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır.

  İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Mustafa G.
  16 Nisan
  14:37

  Şikayetvar.com konuyu taşımamdan sonra ürün kırık çıktığı için uğraşlarım sonrası değişim yerine iadesi yapıldı ve bu yüzden Halk Bankası\'ndan 500 TL üzeri 50 TL paraf puan kampanyasından hak ettiğim puan kartıma yüklenmedi. Suçlusu ben olmadığım bu durumdan dolayı 55 TL iade edildiği için 50 TL puandan oldum. Mağduriyetimin giderilmesi için bana hediye çeki verilmesini talep etmekteyim

 • 25 Mart
  16:45

  Sayın Mustafa G.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde RPO-265-51946 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri