08 Aralık 2015

Hepsiburada.com Keyfi İptal Edilen Siparişler!

www.hepsiburada.com web sitesinin yapmış olduğu kampanyadan OMO toz deterjan satın aldım. Üyesi olduğum forumdan da birçok kişi alım yaptı. Birkaç arkadaşımıza göstermelik olarak siparişleri göndermeye başladılar ama büyük çoğunluğun siparişlerini sebep bile göstermeden iptal ettiler.

Tüm Türkiye'de her dükkanda satılan bir toz deterjanı tedarik edip bize ulaştıramayan bu firmanın, kendisini Türkiye'nin en büyük e-ticaret firması sayması komik oluyor.

Birol 223 Okunma

Cevaplar

  • Birol11 Aralık 2015

    Paramızı iade edip, konuyu kapattılar kendi sitelerinde. Bu anlamda gereğini lağıyı ile yaptı Hepsiburada sitesi. Ama müşteri memnuniyeti anlamında sınıfta kaldı. Zira bizim aldığımız 8 kglik omoyu tedarik edemediği sebebi ile iptal etti ama 6 kglik OMO hala satışta. 8 kg tedarik edemiyorsanız gönderirsiniz 6 kglik olanı, özür olarak da, tanımlanan10 TL'lik hediye çeklerini tanımlayarak olay tatlıya bağlanabilirdi.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi08 Aralık 2015

    Sayın Birol Ş. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde LXU-687-12317 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön