22 Nisan 2013

Hepsiburada.com Kesinlikle Memnun Değilim!

Hepsiburada. com'dan ilk defa alışveriş yaptım ve bir takı dolabı aldım. Takı dolabı defoluydu, ve beklentimi karşılamadı. Ben de iade etmek istedim. 22. 03. 2013 de iade formu doldurdum ve bugün itibariyle tam 1 ay oldu. (22. 04. 2013). Otomatik sekreter sorunun 20 gün içinde çözüleceğini söylüyor ama nafile. Teknik bir sorun olduğu söyleniyor ama ürün satın alırken o teknik sorun meydana çıkmıyor nedense. Hepsiburada. com beni hayal kırıklığına uğrattı, aldığınız ürünü iade edemiyorsunuz!

Ezgi 52 Okunma

Cevaplar

  • Ezgi 30 Nisan 2013

    17.03.2013 tarihinde aynalı takı dolabı aldım ve memnun kalmadığım için iade etmek istedim. 22.03.2013 tarihinde iade başvuru formu doldurdum, fakat teknik bir sorun olduğundan dolayı formum onaylanmadı! Nasıl bir "IT" ya da "TEKNİK" departmanları var bilmiyorum. Çağrı merkezlerini binlerce kez aramama rağmen hiçbir sonuç alamadım, hep genel merkeze talep oluşturuyorlar. Bana gelen dönüş iade başvuru formu doldurulması yönünde oldu fakat 30 gün geçtiği için form da dolduramıyorum. Kullanmadığım ürünün 2. taksitini ödüyorum, o kadar reklamları dönen insanların güvenini kazanan büyük bir firma nasıl böyle hatalar yapabiliyor şaşırtıcı, itibar zedeleyici.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sayın Ezgi A, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız incelenecek ve kısa süre içerisinde sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön