Aşkin A. Teşekkür Mesajı

Sorun çözülmüş kargo parası iade edilmiştir.

Hepsiburada.com Kesilen İade Edilmeyen Kargo Ücreti!

Aşkin A. |

Siparişimin ayıplı çıkmıştır. Ürünü paketini açarak kuran servis hasarlı raporu tutmuş olmasına rağmen, ürünün iadesinden kaynaklanan ürün tutarı kredi kartı hesabıma yatırılmış, fakat ödemiş olduğum kargo ücreti, hizmet bedeli adı altında kesilmiş, hesabıma yatırılmayarak, 6502 sayılı Tük. Kor. Hak. Kanununun, 3. kısım, 1.Bölüm (Ayıplı Mallar), tüketicinin Seçim Hakları, madde 11, 5.Fıkrasındaki tüketici hakkıma muhalefet edilmiştir. Yapılan bu yanlış işlemden dönülerek, 29 TL kargo ücretimin kredi kartı hesabıma yatırılmasını istiyorum. Aksi takdirde Bartın Tüketici Hakem Heyetine şikayetçi olacağım hususunu bilginize sunarım.

Etiketler :

Kargo Ücreti Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aşkin A.
  21 Nisan
  18:34

  Sorun çözülmüş kargo parası iade edilmiştir.

 • Aşkin A.
  14 Mart
  23:46

  Hepsiburada.com daki hesabıma gönderilmiş Cevap: Değerli Müşterimiz,

  şikayet var üzerinden iletmiş olduğunuz talebiniz üzerine size ulaşmaktayız.

  60853172 no.lu siparişinizde yer alan Termikel 13100-01 a Enerji Sınıfı Multi fonksiyon Solo Tam boy Fırın ürününüze uygulanmış olan kargo bedeli hizmet bedeli olup, kargo firması adına sizden tahsil edilmektedir.

  Bu nedenle iade ve iptal işlemlerinde otomatik olarak kartınıza iade edilememektedir.

  Talebiniz üzerine finans departmanına kargo bedelinizin iade edilmesi için kayıt oluşturulmuştur.

  Geri ödemeniz yapıldığında size bu talep üzerinden bilgi verilecektir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 13 Mart
  10:28

  Sayın Aşkın A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde EKG-940-73132 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri