13 Mart 2015

Hepsiburada.com Kesilen İade Edilmeyen Kargo Ücreti!

Siparişimin ayıplı çıkmıştır. Ürünü paketini açarak kuran servis hasarlı raporu tutmuş olmasına rağmen, ürünün iadesinden kaynaklanan ürün tutarı kredi kartı hesabıma yatırılmış, fakat ödemiş olduğum kargo ücreti, hizmet bedeli adı altında kesilmiş, hesabıma yatırılmayarak, 6502 sayılı Tük. Kor. Hak. Kanununun, 3. kısım, 1.Bölüm (Ayıplı Mallar), tüketicinin Seçim Hakları, madde 11, 5.Fıkrasındaki tüketici hakkıma muhalefet edilmiştir. Yapılan bu yanlış işlemden dönülerek, 29 TL kargo ücretimin kredi kartı hesabıma yatırılmasını istiyorum. Aksi takdirde Bartın Tüketici Hakem Heyetine şikayetçi olacağım hususunu bilginize sunarım.

Aşkin 431 Okunma

Cevaplar

  • Aşkin'in Teşekkür Mesajı21 Nisan 2015

    Sorun çözülmüş kargo parası iade edilmiştir.

  • Aşkin14 Mart 2015

    Hepsiburada.com daki hesabıma gönderilmiş Cevap: Değerli Müşterimiz, şikayet var üzerinden iletmiş olduğunuz talebiniz üzerine size ulaşmaktayız. 60853172 no.lu siparişinizde yer alan Termikel 13100-01 a Enerji Sınıfı Multi fonksiyon Solo Tam boy Fırın ürününüze uygulanmış olan kargo bedeli hizmet bedeli olup, kargo firması adına sizden tahsil edilmektedir. Bu nedenle iade ve iptal işlemlerinde otomatik olarak kartınıza iade edilememektedir. Talebiniz üzerine finans departmanına kargo bedelinizin iade edilmesi için kayıt oluşturulmuştur. Geri ödemeniz yapıldığında size bu talep üzerinden bilgi verilecektir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfası üzerinden iletebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi13 Mart 2015

    Sayın Aşkın A. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde EKG-940-73132 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön