07 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Kendi Hatasının Maliyetini Bize Ödetiyor!

Daha önce de kendi yaptıkları hata sonucu doğan maliyeti 8 görüşme ve ısrarlı takiple geri alabildim. Bolenn Hug Multi Safe Oto Koltuğu - (9-36 Kg) / Gri yerine Cardle marka ürünü yanlış gönderen sizsiniz ve bana 199 tl iade yapıldı. Ancak ben şuan bu ürünü almaya çalışsam 219+kargo ücreti ödeyeceğim.

Ben sizin hatanızdan dolayı durduk yere neden 20tl+kargo ücretini fazladan ödemek zorunda kalıyorum. Ürünümü yollayın. Şirkete 3 Mayıs'ta mail attım telefonla da aradım ama 4 gün sonra sadece işleme alındı mesajı geldi. Eminim bu iş yine 8-9 görüşme ile ancak sonuçlanacak. Bu 3. defa aynı sorunu dile getirişim. Hepsiburada eski kalitesinden çok uzak.

Fatih 7.184 Okunma

Cevaplar

 • Hepsiburada.com Temsilcisi11 Mayıs 2013

  Sayın Fatih A, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Fatih 11 Mayıs 2013

  Ben hala anlamadım bu firmayı. Hata yapıyor, hatasını telefi edeceğine işine nasıl gelirse öyle davranıyor. Ürünü yanlış göndermişsin al bunu doğrusunu gönder, diyorum. Firma ise "Olmaz ben o ürüne 20 tl zam yaptım. Farkı ver öyle al diyor. Şimdi ben bu firmaya ne diyeyim. Gerekirse bu 20 Tl için size 250-300 tl mahkeme masrafı da ödetirim. Demek ki bu firmaya yasal yollarla başvuracaksın. Bu parayı söke söke alacam. Haydi hodri meydan vermeyin de göreyim.

 • Fatih 09 Mayıs 2013

  Hepsiburada beni şaşırtmadı hala hatasını telefi etmedi. Sadece kargo ücreti teklif etti. O da zaten şuan sipariş versem ücretsizmiş. 20 tl farkı bekliyorum. Hatalı ürün yollayan personelden alın gönderin.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Sayın Fatih A, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön