Hepsiburada.com Kendi Hatasını Müşterilerine Mal Ediyor!

Yılmaz A. |

Hepsiburada.com sitesinden almış olduğum ürün hatalı gönderildi. Çağrı merkezi ile görüştüm bana iade etmem gerektiğini değişim yapılamadığını beyan ettiler, kargo bedelinin tarafıma indirim olarak verileceğini böylelikle ürünü tekrar alabileceğimi söylediler. Bende iade ettim ürün bedeli geri yüklenecek sonra tekrar kargo bedeli için aramam gerektiği bilgisi geldi (e-posta olarak).

Tekrar aradım bu seferde kargo bedeli olarak o gün aldığım ürünlerin kategorisi farklı olduğu için sadece iade ettiğim ürünün payına düşen kargo beleni iade edeceklerini ifade etiler şimdi soruyorum size! o gün kullandığım indirim çeki tutarı araya kaynadı. Prosedürü uzattınız.

Etiketler :

Ürün Fiyat-Ödeme Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yılmaz A.
  18 Kasım
  17:56

  merhaba,

  yukarıda belirttiğiniz kayıt sonucunda şikayetim giderilmesiği için burdan şikayetimi dile getirdim zaten..

 • 18 Kasım
  16:54

  Sayın Yılmaz A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde PGU-520-77321 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri